ACTUALITATE
🔒
Au fost publicate stiri noi. Click aici pentru a le afisa.
Before yesterdayUltimele Stiri

Alin Oprea s-a logodit cu Medana Medaria! Nu ai să ghicești unde au organizat petrecerea

6 December 2022 at 15:10
By: Click!
image

Alin Oprea abia ce și-a serbat ziua de naștere, pe 20 noiembrie, când a sărbătorit 51 de ani, așa că și-a luat frumoasa parteneră, pe Medana Medaria, și au dat o fugă până la Milano, în Italia, unde au continuat petrecerea, după ce și-au oficializat logodna, notează click.ro.

Se pare că momentul a fost pus la cale de ceva timp, de solistul trupei Talisman. Aflat în turneu, în Italia, Alin Oprea i-a făcut o surpriză de proporții, de fapt, iubitei sale Medana. Chiar dacă emoțiile nu au lipsit, cei doi au fost susținuți de bunul lor prieten, Florin Petrescu, mai precis, Axinte. Cei doi îndrăgostiți au avut un tort supraetajat, în culorile tricolorului românesc.

„Amândoi așteptam acest moment cu drag. Prietenii din țară asteptau și ei acest moment. Ei spuneau mereu și ne trimiteau mesaje că vor să ne vadă căsătoriți. Am pregătit momentul, dar când am scos inelul și urma să spun câteva vorbe, mi s-a pus un nod în gât”, a povestit Alin Oprea, într-o intervenție telefonică în emisiunea lui Cătălin Măruță, de la Pro Tv, conform sursei citate.

Citește mai multe pe: https://click.ro/vedete/vedete-romanesti/alin-oprea-s-a-logodit-cu-medana-medaria-nu-ai-sa-2225488.html

articolul original.

Boala secretă de care suferea Regina Elisabeta a II-a. Nici măcar Prințul Harry nu a știut

29 November 2022 at 15:45
By: Click!
image

Familia Regală a oferit toate detaliile despre boala secretă de care a suferit Regina Elisabeta, în ultimul său an de viață. Mai mult, se pare că aceasta știa că nu mai are mult de trăit, iar Prințul Harry nu avea habar de starea sa de sănătate, potrivit click.ro.

Au apărut informații neștiute până acum despre boala de care suferea Regina Elisabeta. potrivit spuselor lui Gyles Brandreth, unul dintre autorii regali, dar și prieten al Prințului Philip, se pare că Majestatea Sa suferea de o formă de cancer de măduvă osoasă, caracterizată, adesea, prin durerea de oase.

Informațiile au apărut în spațiul public înainte ca Prințul Harry să facă toate dezvăluirile despre Casa Regală, în publicația sa.

Află mai multe, accesând: https://click.ro/actualitate/international/boala-secreta-de-care-suferea-regina-elisabeta-a-2223775.html

articolul original.

Virgil Ianțu, sfat pentru bărbații de peste 50 de ani: „E cel mai bun medicament”

29 November 2022 at 15:13
By: Click!
image

Deja-cunoscuta emisiune „40 de întrebări” a lui Denise Rifai pune la grea încercare diverse personalități din showbizul românesc. Oameni de toate categoriile stau față în față cu moderatoarea de la Kanal D, dar și cu propria lor viață, la propriu. Denise l-a trecut prin întrebări incomode și pe Virgil Ianțu, iar acesta și-a dezvăluit toate secretele, notează click.ro.

Moderatorul i-a povestit lui Denise Rifai totul despre obiceiurile sale. Virgil Ianțu a vorbit despre faptul că înainte avea foarte mult timp la dispoziție pentru a face sport, însă s-a lăsat de asta în urmă cu ceva timp.

Pentru bărbații care au trecut de 50 de ani, pentru ca aceștia să se simtă mereu tineri și plini de viață, rețeta succesului este următoarea: un somn de voie la prânz, după cum spune Ianțu! „Nu mai sunt atât de habotnic, am avut perioade în care eram nebun. Am perioade când nu mă ating de pâine, nici măcar dimineața. Dar am ajuns să-mi fac și poftele. Din păcate, de 7-8 luni nu mai merg la sală. Alergam și câte o oră, nu mai o fac, fiindcă n-am avut timp”, a mărturisit Virgil Ianțu, în emisiunea de la Kanal D, potrivit surseicitate.

Citește articolul complet pe: https://click.ro/primetime/virgil-iantu-isi-pune-secretele-pe-tava-care-e-2223616.html

articolul original.

Prodanca rămâne cu numele Reghecampf: „Ar trebui să-i fie jenă pentru ce a făcut familiei!”

29 November 2022 at 15:11
By: Click!
image

Anamaria Prodan va putea păstra numele Reghecampf după divorț! Aceasta a fost decizia instanței de judecată, care a dat câștig de cauză în această speță impresarei, și nu lui Laurențiu Reghecampf, care solicitase ca fosta soție să nu-i mai poarte numele după divorț, potrivit click.ro.

„Numele meu cu care am făcut istorie de-a lungul anilor este Prodan Reghecampf, în fiecare domeniu din viața mea. Atunci când voi considera că nu mai am nevoie de acest nume am să mi-l scot singură de pe pașaport. Nu trebuie să-mi dea nimeni accept pentru asta. Ar trebui să-i fie jenă domnului Reghecampf pentru toată mizeria pe care a aruncat-o asupra acestei familii și acestui nume. Este un capitol închis în vița mea, nu mă mai interesează nimici și nu mă interesează nici măcar să aud declarațiile sau aberațiile pe care le spune domnul Reghecampf!”, a declarat Anamaria Prodan, în exclusivitate, pentru Click!.

Citește articolul complet EXCLUSIV pe: https://click.ro/interviurile-click/prodanca-ramane-cu-numele-reghecampf-ar-trebui-2223573.html

articolul original.

Elena Merișoreanu: „Doi ani cu cruce neagră pentru folclor! S-au dus pe capete”

28 November 2022 at 13:40
By: Click!
image

Îndrăgita solistă de muzică populară Elena Merișoreanu a catalogat ultimii doi ani ca fiind ani cu cruce neagră pentru folclorul românesc. A pierdut mulți colegi dragi, care s-au dus mult prea devreme! Solista nu contenește să-i plângă și să le aducă un omagiu la cimitir, ori de câte ori are ocazia, notează click.ro.

„Cred că ultimii doi ani au fost cei mai negrii, au fost ani cu cruce neagră pentru interpreții, colegii noștri din folclor. S-au dus foarte mulți săracii și e păcat pentru că mai aveau multe de spus în muzică. E trist! Nu știi pe care să-i mai plângi! Eu mă gândesc tot timpul la ei! Dar, uite că asta e viața! Dumnezeu să le facă drum acolo în corul îngerilor. Și ei ne privesc de acolo de sus, eu sunt convinsă. Eu îi mulțumesc lui Dumnezeu pentru vârsta asta pe care o am. Pe mine, una, m-a iubit Dumnezeu și publicul. Atâta timp cât publicul care ne-a creat e cu noi și voi nu ne uitați, înseamnă că existăm!” a declarat Elena Merișoreanu, cu lacrimi în ochi, pentru Click!.

Citește articolul complet EXCLUSIV pe: https://click.ro/interviurile-click/elena-merisoreanu-doi-ani-cu-cruce-neagra-pentru-2223169.html

articolul original.

Ce a făcut Niculae Bădălău, „socrul” Biancăi Drăgușanu, cu o zi înainte să fie reținut de DNA

28 November 2022 at 13:39
By: Click!
image

În weekend a fost mare petrecere în familia Bădălău! Gabi Bădălău și Claudia Pătrășcanu au organizat o petrecere pe cinste pentru fiul lor, Gabriel, cu ocazia zilei de naștere a acestuia. De la party nu au lipsit nici Niculae Bădălău, bunicul sărbătoritului și nici Sabina, mătușa acestuia, notează click.ro.

Pe rețelele de socializare, Gabi Bădălău a postat mai multe fotografii de la petrecerea fiului său. Pe toată durata zilei, Gabriel a fost în centrul atenției și s-a bucurat de un decor de poveste, cu baloane albastre și gri, iar tematica a fost GTA, celebrul joc iubit atât de copii, cât și de adolescenți.

Nu prea se aplică zicala „de la bal la spital”, dar se aplică următoarea: de la petrecere, la reținere! Duminică, Niculae Bădălău a fost reținut într-un dosar de corupție, la numai o zi de la participarea la aniversarea nepoțelului său, Gabriel, potrivit sursei citate. Astfel, după ce s-au bucurat în familie de o zi memorabilă, tatăl lui Gabi Bădălău a dat piept cu legea.

Citește articolul complet pe: https://click.ro/vedete/vedete-romanesti/ce-a-facut-niculae-badalau-socrul-biancai-2223458.html

articolul original.

Bella Hadid, numită cea mai stilată femeie din lume

25 November 2022 at 16:10
By: Click!
image

Bella Hadid (26 de ani) a fost desemnată cea mai elegantă persoană de pe planetă, de către revista British GQ. Supermodelul american, care are o avere de 25 de milioane de dolari, a fost lăudat pentru „capacitatea sa de a face să funcționeze absolut orice outfit, de la îmbrăcămintea pentru bărbați, la cea de femei, office sau de ocazie”, notează click.ro.

British GQ a spus că „versiunea lor preferată” a lui Hadid este atunci când se îmbracă în haine masculine, mocasinii Prada,  și jachete mari din denim. Aceste ținute sunt  „clasice și necomplicate în același timp”. „Hadid poartă îmbrăcăminte pentru bărbați mai bine decât majoritatea bărbaților. Ea poate să facă orice să arate bine”, au declarat cei de la GQ Magazine, potrivit sursei citate.

Bella Hadid este unul dintre cel mai bine plătite modele din lume și e fiica dezvoltatorului imobiliar palestinian-iordanian Mohamed Hadid și al fostului manechin Yolanda Hadid. Sora ei, Gigi Hadid, este și ea model și are o avere de 29 milioane de dolari.

Citește articolul complet și vezi FOTO pe: https://click.ro/vedete/vedete-internationale/bella-hadid-numita-cea-mai-stilata-femeie-din-2222728.html

articolul original.

Madonna, apariție controversată la 64 de ani! Motivul pentru care a pozat aproape dezbrăcată

24 November 2022 at 16:54
By: Click!
image

Aparițiile pe care le are Madonna nu mai sunt o surpriză pentru nimeni. Lipsită de inhibiții atât la evenimente, apariții TV, dar și în social media, starul pop nu ratează nicio ocazie de a se afișa cât mai dezbrăcată, notează click.ro.

Deși a trecut demult chiar și de vârsta a doua, Madonna continuă să se afișeze ca în tinerețe. Ajunsă la 64 de ani, „regina pop” scandalizează cu apariții care mai de care mai controversate. Cea mai recentă dintre acestea o înfățișează într-un corset super sexy, cu un decolteu imens, care îi strangulează, la propriu, bustul generos.

Fotografia a fost făcută pentru a promova colaborarea pe care o are cu brandul de lux, Yves Saint Laurent, dar și pentru un reminder către publicul său: cartea „Sex”, lansată în urmă cu 30 de ani, cu o zi înainte de lansarea albumului „Erotica”, cel de-al 5-lea album al ei, potrivit sursei citate.

Citește mai multe și vezi FOTO pe: https://click.ro/vedete/vedete-internationale/madonna-aparitie-controversata-la-64-de-ani-2222341.html

articolul original.

Carmen Șerban sare în apărarea preotului Calistrat! „Un îndrăcit sau o îndrăcită se ocupă cu hărțuiala!”

24 November 2022 at 16:18
By: Click!
image

Artistele Carmen Șerban și Ornela Pasăre au luat atitudine în scandalul care îl are în centru pe duhovnicul lor de suflet, Calistrat Chifan. Acesta este anchetat după ce a fost acuzat că ar fi lovit o enoriașă chiar în curtea bisericii. Artistele sunt de părere că se duce o campanie de defăimare la adresa preoților, notează click.ro.

Carmen Șerban este consternată de ceea ce i se întâmplă preotului la acest moment. Aceasta le acuză pe enoriașe de lipsă de bun simț și este de părere că hărțuitoarele sunt chiar femeile care l-au dat pe Calistrat pe mâna Poliției „Există persoane care se ocupă cu hărțuiala și își bucură ego-ul făcând asta. Și noi, artiștii, ne confruntăm uneori cu astfel de situații, în care câte un îndrăcit sau câte o îndrăcită, se manifestă urât, făcând gesturi deranjante, enervante, jignitoare sau chiar umilitoare. Este imperios necesar ca să existe o limită a respectului și a bunului-simț! Din păcate, mulți aplaudă gesturile neadecvate și hulesc un comportament transparent și firesc, cum de-altfel s-a exprimat Părintele Calistrat. Până la urmă este și el Om și are demnitatea lui.”, este părerea solistei despre cazul controversat al părintelui, potrivit sursei citate.

Citește articolul complet pe: https://click.ro/interviurile-click/carmen-serban-sare-in-apararea-preotului-2222314.html

articolul original.

Motivul pentru care Laura Giurcanu nu s-ar mai întoarce la “Survivor”

24 November 2022 at 16:07
By: Click!
image

Au trecut aproape șapte luni de când Laura Giurcanu (25 de ani) a fost eliminată din competiția “Survivor România” 2022. Chiar dacă timpul a trecut, influencera încă nu a reușit să își vindece rănile din concurs, cum ar fi foamea, potrivit click.ro.

Prezentă recent la un eveniment monden, Laura Giurcanu le-a spus reporterilor Click! care sunt motivele pentru care nu își mai dorește să mai revină la “Survivor”:

„Nu îmi este dor să mai merg la Survivor. Nu prea are cum să îți fie dor după ce ți-a fost foame și greu și nu ai putut să dormi bine. A fost o experiență foarte mișto, foarte intensă, foarte interesantă, dar nu a trecut suficient timp cât să mi se facă dor. Dacă e să îmi fie dor de ceva…este acela de a fi pe o insulă superbă, în liniște, atât. De restul lucrurilor, nu! Pentru genul acesta de experiență trebuie să treacă timp să apuci să fii nostalgic și să ți se facă dor”.

Citește articolul complet EXCLUSIV pe: https://click.ro/interviurile-click/motivul-pentru-care-laura-giurcanu-nu-s-ar-mai-2222339.html

articolul original.

A fost gala «ciudățeniilor» la American Music Awards. Italienii de la Måneskin au venit în chiloți

22 November 2022 at 13:27
By: Click!
image

A fost o seară a ținutelor nonconformiste! Artiștii s-au întrecut în haine de gală ieșite din comun, la cea de-a 50-a ediție a American Music Awards. Click! prezintă unele dintre cele mai inedite apariții.

Nu doar Machine Gun Kelly a șocat pe covorul roșu (Vezi AICI imagini). Și Trupa Måneskin, câștigătoarea Eurovision din 2021, a făcut furori atunci când a ajuns la Microsoft Theatre, din Los Angeles. Cunoscuți deja pentru ținutele lor controversate, cei patru italieni – Damiano David (23 de ani), Victoria de Angelis (22 de ani), Ethan Torchio (22 de ani) și Thomas Raggi, au purtat de această dată pantaloni decupați în față și în spate, lăsând la vedere lenjeria intimă, notează sursa citată.

Cântăreața de rap Big Latto (23 de ani) a venit și ea într-o ținută îndrăzneață. Artista americană a optat pentru un body negru, iar pe deasupra a purtat un voal transparent, care nu a acoperit mare lucru.

Citește mai multe și vezi FOTO pe: https://click.ro/vedete/vedete-internationale/a-fost-gala-ciudateniilor-la-american-music-2221778.html

articolul original.

Vestea care zguduie familia regală! Prințul George nu va prelua niciodată tronul, iar William va fi ultimul rege

16 November 2022 at 17:36
By: Click!
image

Prințul William ar putea fi ultimul monarh britanic aflat la putere, iar fiul său, prințul George, nu va fi niciodată rege, a prezis un cunoscător și expert al casei regale britanice, conform geo.tv. După moartea reginei Elisabeta în septembrie, ierarhiile în familia regală din Marea Britanie s-au schimbat. Prințul de Wales este acum primul în linia tronului, în timp ce prințul George este al doilea, după ce Charles a devenit rege, notează click.ro.

Autoarea și scriitoarea pasionată de istorie, Hilary Mantel, a declarat, într-un interviu acordat anul trecut, că crede că fiul lui Willam și Kate nu va prelua niciodată tronul, iar prințul William va fi ultimul rege. Aceasta a declarat recent pentru cei de la The Times că prințul William va fi încoronat monarh, dar acela va fi „capătul de linie”. „Cred că este o predicție corectă, dar să spunem că nu aș paria bani pe ea. Este foarte greu să înțelegi gândirea din spatele monarhiei în lumea modernă, când oamenii sunt văzuți doar ca celebrități”, a mai adăugat Hilary Mantel, conform sursei citate.

Citește mai multe pe: https://click.ro/actualitate/fapt-divers/vestea-care-zguduie-familia-regala-printul-george-2220261.html

articolul original.

Răzvan Botezatu vrea să se căsătorească: „Am o relație de doi ani. Sper ca iubitul meu să îmi dea inelul”

16 November 2022 at 13:55
By: Click!
image

Răzvan Botezatu (32 de ani) este un bărbat asumat! Fostul prezentator TV de la Antena Stars a dezvăluit în exclusivitate pentru Click! faptul că își dorește ca partenerul său de viață să îi pună inelul de logodnă pe deget și să se căsătorească. Vedeta ”Sunt celebru, scoate-mă de aici” nu se ascunde și recunoaște, de fiecare dată când are ocazia, că este implicat într-o relație amoroasă cu un bărbat care îl face fericit.

„Iubitul meu este o persoană calmă, iar eu sunt o persoană care mă enervez mai repede prin urmare este un echilibru între noi doi. I-am zis că dacă este să ne mutăm împreună trebuie să facem două dormitoare, două băi. Eu sper ca iubitul meu să îmi dea și mie inelul, în viitorul apropiat, simt că este persoana cu care aș putea să îmi petrec tot restul vieții. Chiar îmi doresc să mă căsătoresc cu el din tot sufletul meu. Simt că el este omul cu care mă potrivesc cel mai bine.”, a spus Răzvan Botezatu, pentru Click!

Citește articolul complet EXCLUSIV pe: https://click.ro/vedete/vedete-romanesti/razvan-botezatu-vrea-sa-se-casatoreasca-am-o-2220210.html

Răzvan Botezatu vrea să se căsătorească: „Am o relație de doi ani. Sper ca iubitul meu să îmi dea inelul”, 1.0 out of 10 based on 1 rating
articolul original.

Iubitul Cristinei Cioran rupe tăcerea. Reacție neașteptată după declarațiile dure ale vedetei

16 November 2022 at 13:48
By: Click!
image

Cristina Cioran (45 de ani) și Alex Dobrescu (38 de ani) au trăit o frumoasă poveste de iubire timp de doi ani, însă iată că relația lor amoroasă s-a terminat cum se poate mai urât, notează click.ro.

În urmă cu câteva zile, Alex Dobrescu declara sus și tare că urmează ca lunile astea să își unească destinul, în fața lui Dumnezeu, alături de Cristina Cioran. Ulterior, actrița a postat un mesaj pe contul său de Instagram în care dezvăluia anumite probleme și amănunte picante din relația ei cu fostul iubit. De altfel, pe care l-a acuzat de șantaj și minciună.

„Când un bărbat nu acceptă o despărțire… Iată ce face! Șantaj… Amenințări … Minciuni. Îmi dau seama cât e de amuzant pentru toată lumea… și pentru mine. Așa bărbat? Dar toate trec… mai e puțin.”, a scris Cristina Cioran pe rețelele de socializare.

Citește articolul complet pe: https://click.ro/vedete/vedete-romanesti/iubitul-cristinei-cioran-rupe-tacerea-reactii-2220220.html

articolul original.

Actorul Toma Cuzin, Firicel din Las Fierbinți, condamnat la un an de închisoare!

16 November 2022 at 13:46
By: Click!
image

Veste tristă pentru fanii serialului «Las fierbinți»! Îndrăgitul actor Toma Cuzin, care interpretează rolul personajului Firicel, a avut parte de o sentință grea din partea judecătorilor, după ce s-a suit la volan fără permis, sub influența substanțelor halucinogene, notează click.ro.

Fapta săvârșită de Toma Cuzin s-a întâmplat în 2018, dar abia luni, 14 noiembrie 2022, magistrații de la Judecătoria Sectorului 3 din București au decis să-l condamne pe actor la un de închisoare.

Actorul a fost prins la volan, la data de 30 mai 2018, deși avea permisul de conducere suspendat și consumase alcool peste limita legală. Autoritățile l-au transportat pe Toma Cuzin la  Institutul Naţional de Medicină Legală, unde în urma analizelor s-a stabilit că acesta se afla și sub influența unor substanțe interzise, notează Libertatea.ro. Actorul a negat ulterior în cadrul unei emisiuni TV că ar fi consumat alcool sau stupefiante, deși probele demonstrau contrariul.

Din fericire, Toma Cuzin va scăpa de închisoare, condamnarea fiind asemănătoarea celei cu suspendare, dar artistul trebuie să respecte câteva reguli stricte impuse de judecători, cum ar fi prezența la serviciul de probațiune, în zilele stabilite. De asemenea, Cuzin nu poate părăsi țara și nici nu-și poate schimba domiciliul decât cu aprobarea instanței, mai scrie sursa citată.

Citește mai multe pe: https://click.ro/vedete/vedete-romanesti/actorul-toma-cuzin-firicel-din-las-fierbinti-2220331.html

articolul original.

Florin Chilian, dezvăluiri la 20 de ani după ce Ana Maria Georgescu l-a acuzat că a bătut-o cu bestialitate

14 November 2022 at 19:58
By: Click!
image

Florin Chilian a făcut dezvăluiri la 16 de ani după ce fosta iubită, Ana Maria Georgescu, l-a acuzat că a bătut-o cu bestialitate. Invitat în cel mai recent episod al podcastului „Altceva cu Dorian Artene”, cunoscutul artist a vorbit despre episodul tulburător care s-a petrecut într-o noapte tristă de vară. A doua zi după acel moment, celebrul cântăreț era etichetat drept un „bătăuș de femei”, notează click.ro.

Incidentul care a avut loc în anul 2006 a fost unul din subiectele tensionate dezbătute în podcastul „Altceva”. La 16 ani de la despărțirea zgomotoasă de Ana Maria, Florin Chilian a precizat că, dacă atunci se apuca să spună adevărul, ar fi distrus o viață.

„Este o poveste, nu pot să o spun pe de-a întregul, pentru că nu vreau, n-am făcut-o atunci, nu vreau să o fac nici acum. Dacă eu mă apucam să spun care e adevărul… Pot să vă spun doar atât. Există un serial, dar nu interesează pe nimeni, pentru că știrea urâtă e aia – «Chilian bate femei!».

Trebuie să fii nebun, la ce gură am, îți zic o propoziție, nu mai ieși din casă o lună. Există acolo că au venit SMURD și au făcut constatare, că se face fișă. I-am dat un Piramidon, că era speriată. Ce bătaie, ce borduri în cap?!(…) Eu eram în proces cu Guvernul pe drepturile de autor, proces pe care l-am și câștigat!”, a declarat Florin Chilian, conform sursei citate.

Citește articolul complet pe: https://click.ro/primetime/florin-chilian-dezvaluiri-la-20-de-ani-dupa-ce-2219755.html

articolul original.

Alec Baldwin, întorsătură de situație în cazul morții Halynei Hutchins! Actorul vrea să-și spele numele

14 November 2022 at 19:49
By: Click!
image

Alec Baldwin vrea să-și spele numele la Hollywood, după ce arma de recuzită a actorului s-a descărcat din greșeală ucigând-o pe directorul de imagine Halyna Hutchins. Mai nou, Baldwin a dat în judecată persoanele implicate în manipularea și furnizarea recuzitei care a generat tragedia pe platourile de filmare, potrivit click.ro.

Alec Baldwin a depus o plângere încrucișată la Curtea Superioară din Los Angeles, acuzând de neglijență personalul însărcinat cu manipularea recuzitei de pe platourile de filmare ale filmului Rust, unde Halyna Hutchins a fost împușcată mortal, de către actor, în mod accidental, în 2021 în New Mexico.

Persoanele incriminate au fost date în judecată atât de Baldwin, cât și de unul dintre scenariști, Mamie Mitchell. Printre altele, Alec Baldwin solicită ca o parte din daunele financiare pe care Mitchell le va câștiga de la acuzați să-i revină lui.

Mitchell stătea în spatele lui Hutchins, care a murit la scurt timp după ce a fost rănită în timpul repetițiilor pentru o scenă din filmul „Rust”, ce s-a desfășurat la periferia orașului Santa Fe.

Citește mai multe pe: https://click.ro/vedete/vedete-internationale/alec-baldwin-intorsatura-de-situatie-in-cazul-2219681.html

articolul original.

Jennifer Aniston, pictorial ravisant, într-o costumație Chanel, în ultimul număr al revistei Allure

11 November 2022 at 16:40
By: Click!
image

La vârsta de 53 de ani, actrița de la Hollywood Jennifer Aniston și-a deschis sufletul în fața tuturor, în cadrul unui interviu excepțional acordat publicației Allure, pentru a marca încheierea unei ere, așa cum și vedeta a menționat pe Instagram. Revista a publicat ultimul număr în varianta tipărită, cititorii fiind invitați să citească următoarele ediții varianta web, notează click.ro.

Interviul incendiar dat de Jennifer Aniston a fost intens comentat de presa de afară, mai ales că vedeta a vorbit liber despre problemele cu care s-a confruntat în trecut, dar și despre cel mai mare regret al său, anume faptul că nu a devenit mamă până la 53 de ani.

Articolul a fost condimentat cu un set de fotografii incendiare, imagini în care Jennifer Aniston apare îmbrăcată într-o ținută sumară marca Chanel. Setul a mai fost purtat și de Kim Kardashian cu altă ocazie. Evident, nu vorbim de fix aceleași haine, ci de aceeași apariție.

„Mi-a păsat enorm de carieră. Și, Doamne ferește, să ai carieră și să nu faci copii. S-a vehiculat intens scenariul că soțul m-a părăsit pentru că nu voiam să îi fac copii. Sunt numai minciuni, la ora aceasta chiar nu am nimic de ascuns.”, a explicat Jennifer Aniston, care a fost măritată cu Brad Pitt între 2000 și 2005, conform sursei citate.

Citește mai multe și vezi FOTO pe: https://click.ro/vedete/vedete-internationale/drama-actritei-jennifer-aniston-care-este-cel-mai-2219135.html

articolul original.

Dezvăluiri din viața celebrei Dida Drăgan. Cel mai mare regret al artistei, la cei 76 de ani!

8 November 2022 at 15:08
By: Click!
image

Dida Drăgan (76 de ani) este una dintre cele mai îndrăgite și valoroase artiste pe care România le are! Click! a stat de vorbă cu celebra artistă, astfel că am aflat care este cel mai mare regret al ei, dar și la ce surprize să ne așteptăm pe plan profesional. Supranumită „vocea de flacără”, cântăreața Dida Drăgan a stat de vorbă cu Click!, astfel că am aflat amănunte interesante despre una dintre cele mai bune artiste din România. Cântăreața ne-a dezvăluit că are regrete, însă de un lucru nu-i pare rău, anume că nu a plecat din țară.

Dida Drăgan este fără doar și poate un nume în industria muzicii românești, o artistă care a muncit pe brânci pentru cariera sa profesională.

„Da, am regrete în viață! Cel mai mare regret este am fost încuiată la sertar. Am fost un artist tare cuminte. Mie nu îmi place să bat toba în public. Îmi place liniștea! Sunt o femeie foarte cuminte. Nu mă duc la baruri sau la nu știu ce petreceri! Nu am timp de așa ceva. Nici nu îmi doresc să fiu altfel pentru că nu îmi permite programul!”, a declarat Dida Drăgan, pentru Click!.

Citește articolul complet EXCLUSIV pe: https://click.ro/vedete/vedete-romanesti/dezvaluiri-din-viata-celebrei-dida-dragan-cel-mai-2218277.html

articolul original.
❌