Filmările celui mai dur show de la Antena 1 încep curând, iar concurenții sunt îmbarcați chiar în primele ore ale zilei de 2 martie! Se pare că primăvara a început cu aventura vieții pentru nouă echipe alese pe sprânceană de Mona Segall. CANCAN.RO a anunțat formațiile în premieră, iar acum vă prezentăm primele imagini cu „bisericuțele” ce se vor forma în competiție.
De ce spunem asta? Fiindcă aparent unii concurenți ce vor fi rivali în Asia, sunt prieteni pe tărâm românesc. Totul se va schimba, însă, când cursa pentru marele premiu va începe. Iată, așadar, ce a surprins CANCAN.RO pentru fanii fenomenului Asia Express!
Andrei Ursu, Vlad Condurache și Betty Salam socializează înainte de zborul către continentul asiatic (Foto: CANCAN.RO)Începem prin a vă ilustra noul look al fiicei lui Florin Salam, care s-a pregătit temeinic pentru aventura orchestrată de Mona Segall. Evident, toți concurenții au mizat pe ținute lejere, pentru a nu fi cumva constrânși de rigiditatea hainelor în cursa de anduranță. De-a lungul anilor, băieții și-au tuns scurt părul sau au renunțat la barbă pentru a le fi mai ușor să își mențină imaginea în fața camerelor de filmat. Dar iată că Betty a mizat pe ceea ce specialiștii în beauty ar numi „box braids”, niște codițe împletite „afro”, ce nu impun aranjarea zilnică a părului.
În plan secund se poate observa și Sorin Brotnei, dar Betty, Andrei Ursu și iubitul artistului au ales să facă „opinie separată” (Foto: CANCAN.RO)Continuăm povestea cu descrierea acțiunii din fotografii. Vizibil gânditori cu privire la desfășurarea înfruntărilor din Asia, Andrei Ursu și iubitul stau la taclale în prezența lui Betty Salam. Vlad Condurache, o prezență discretă, neobișnuit al showbizului, mai mult stă și ascultă dialogul dintre vedete. Cei trei par să se înțeleagă de minune. Poate fac tactici, poate se reconfortează cu privire la emoțiile ce vor urma, rămâne de văzut abia după difuzarea emisiunii ce au pus la cale! Până atunci, vă readucem în atenție cele nouă echipe participante la show.